جایزه دادمان

اعطای نشان دادمان به چهره‌های ماندگار حوزه راه و شهرسازی

در اولین همایش چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی از 4 چهره ماندگار و پیشکسوت در حوزه راه و شهرسازی ایران تقدیر به عمل آمد و نشان دادمان به آن‌ها اعطا شد. دکتر مجید صادق آذر، دکتر محمد منصور فلامکی، دکتر جلیل شاهی و دکتر ابوالفضل اسلامی، به عنوان چهره‌های ماندگار حوزه راه و شهرسازی ایران در همایش دادمان، معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

دسته جمعی

ادامه مطلب: اعطای نشان دادمان به چهره‌های ماندگار حوزه راه و شهرسازی

دکتر ایمان مصدری

توسعه فضای متخصصین و اشتغال آفرینی؛ مهمترین رسالت جایزه دادمان

 

دکتر ایمان مصدری رییس گروه متخصصین ایران در مورد جایزه دادمان می‌گوید: در همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار وزارت راه و شهرسازی که به یاد شهید متخصص راه و شهرسازی، شهید رحمان دادمان، جایزه دادمان نامیده شده است، پارامترهای تخصصی حوزه راه و شهرسازی از جمله نیاز اصلی کشور به اشتغال و کارآفرینی، توسعه با بالاترین سطح استاندارد در نظر گرفته شده است و یکی از مهم‌ترین نقاط قوت برگزاری این همایش، همکاری نخبگان، اساتید دانشگاه و مسئولان در روند برگزاری است تا برای اولین بار در برخی حوزه‌های راه و شهرسازی ارزیابی علمی صورت بگیرد.

 

 MG 5883

ادامه مطلب: دکتر ایمان مصدری: توسعه فضای متخصصین و اشتغال آفرینی؛ مهمترین رسالت جایزه دادمان

گزارش پایانی اولین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی

(جایزه دادمان)
اولین همایش تقدیر از چهره های ماندگار و کارآفرینان برتر راه و شهرسازی ایران(جایزه دادمان) که با شناسایی، انتخاب و تقدیر از سازمان‌های برتر در زنجیره ارزش راه و شهرسازی قدم در راه ترویج فرهنگ خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه­های قابل بهبود نهاده و اقدام به ترویج، توسعه و آموزش مفاهیم سرآمدی و کیفیت در حوزه راه و شهرسازی نموده است، 18 اسفند 1395 در سالن اجلاس سران برگزار شد.

 

 

 MG 4392

 

ادامه مطلب: گزارش پایانی اولین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی

نشان دادمان برای پروژه مجتمع مسکونی نیاوران به جهت حفظ محیط زیست

جایزه‌ای برای مهندسی سبز و توسعه پایدار

در اولین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی(جایزه دادمان)، نشان دادمان برای مهندسی سبز و توسعه پایدار به مجتمع مسکونی نیاوران تعلق گرفت. مهندس محمدرضا نیکبخت طراح این مجتمع مسکونی است. لازم به ذکر است طرح این مجتمع جزو منتخبین سایت جامعه جهانی معماران در سال 2012 است.

 

 MG 5671

ادامه مطلب: نشان دادمان برای پروژه مجتمع مسکونی نیاوران به جهت حفظ محیط زیست؛ جایزه‌ای برای مهندسی سبز و توسعه...

حضور محمدرضا فروتن در اولین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی(جایزه دادمان)

 MG 5513

شهر سالم نیازمند انسان سالم است

محمدرضا فروتن بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران که به تازگی آلبوم می‌فهممت را در راستای سلامت روان، منتشر کرده است با حضور در اولین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر حوزه راه و شهرسازی(جایزه دادمان)، به سخنرانی حول محور سلامت روان و تاثیر عملکرد انسان سالم در شکل‌گیری شهر سالم پرداخت.

ادامه مطلب: حضور محمدرضا فروتن در مراسم جایزه دادمان