رئیس شورای سیاست‌گذاری جایزه دادمان: جایزه دادمان الگویی برای فعالان راه و شهرسازی است

اخبار

رئیس شورای سیاست‌گذاری جایزه دادمان:

جایزه دادمان الگویی برای فعالان راه و شهرسازی است

به گفته مهندس محمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، جایزه دادمان مشوقی برای فعالان راه و شهرسازی است تا الگو بگیرند و کار کنند.

 MG 5355

 به گزارش ستاد خبری، رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار وزارت راه و شهرسازی( جایزه دادمان) گفت: برای اولین بار است که شاهد اقدامی توام با جنبه‌های علمی هستیم. اقدامی که فارغ از مسائل سیاسی نهادهای مختلف را گرد هم آورده است.

وی افزود: بدون شک برگزاری چنین همایشی بدون همکاری و حضور مسئولان و معاونین راه و شهرسازی امکان‌پذیر نبود. در همین راستا تلاش دبیرخانه دائمی همایش این است که این رویداد ارزشمند تداوم داشته باشد و اگر نقصی هم در روند برگزاری بوده طی سال‌های آتی جبران شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: معتقدم جامعه مهندسی، از مظلوم‌ترین حرفه‌هاست که در آن هر غیرمتخصصی به خودش اجازه دخالت می‌دهد.

وی با تاکید بر توسعه ظرفیت‌های بخش خصوصی تاکید کرد: توسعه این بخش، یعنی توسعه کشور؛ متاسفانه یکی از معضلات فعلی کشورمان دخالت بیش از اندازه نهادهای دولتی است. اما معتقدم این همایش فرصت خوبی برای فعالان درست کار است تا تشویق شوند و کار کنند. اگر 50 سال قبل جاده ای ساخته شده و  همچنان پابرجاست، این خود الگویی برای دیگر فعالان است تا یادبگیرند چگونه عمل کنند. از طرفی به نمایندگی از کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی، حمایت همه جانبه خود را از بخش خصوصی اعلام می کنم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان صحبت‌های خود خواستار همراهی و همکاری دو نهاد وزارت راه و شهرسازی و شهرداری در تداوم همایش جایزه دادمان شد.